top of page

Hakkımızda.

Biz Kimiz

Firmamız konusunda uzmanlaşmış firmadır yurt içi ile yurt dışı pazarlarda müşterilere üstün hizmet sunmaktadır. Firmamız kalite, yenilikçilik ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığıyla çalışma sunmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli tekstil ürünleri ve malzemelerini sağlamak, onların konforunu ve misafirlerinin memnuniyetini artırmak için tasarlanmıştır.  Firma olarak misyonumuz, sektördeki en iyi ürünleri sunarak, müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz

Firma olarak, alanımızda lider bir marka olmayı hedefliyoruz. Sürekli olarak müşterilerimize değer katan yenilikçi ürünler ve mükemmel hizmet sunarak, sektördeki öncü konuma gekmek istiyoruz.

Neden Biz?

  • Üstün Kalite: Ürünlerimiz en yüksek kalite standartlarına uyar ve uzun ömürlüdür.

  • Geniş Ürün Yelpazesi: Müşterilerimize tekstil ürünleri sunarız, böylece ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçme konusunda esneklik sağlarız.

  • Uluslararası İşbirliği: Yurt içi ve yurt dışında geniş bir müşteri tabanına hizmet veriyoruz ve dünya çapında işbirliği ağlarına sahibiz.

  • Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özen gösteriyor ve onların memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz.

Firma olarak, sektöre kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler bulmak ve işinizi daha iyi bir konuma getirmenize yardımcı olmak için buradayız.

PARTNER FİRMAMIZ

Otel Tekstilinde ve buklet malzemeleri konusunda uzmanlaşmış bir firma olan Pelikan Tekstil ile yurt içi ile yurt dışı pazarlarda partner çalışmalarımız ile müşterilerimizin otel işletmeleri için ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli tekstil ürünleri ve buklet malzemelerini sağlamak, onların konforunu ve misafirlerinin memnuniyetini artırmak için sektördeki en iyi ürünleri sunarak, otel işletmelerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız.

bottom of page