XML Bayilik

XML Bayiliği ve E-Ticaret

Stoksuz bir e-ticaret modeli olan XML bayilik bir tür aracılık işlemi olarak da ifade edilir. Kısıtlı sermayeye sahip kişiler tarafından cazip görülmesi ve başlangıç aşamasında ciddi bir yatırım gerektirmemesi gibi avantajlarından dolayı bu iş modeli sıklıkla tercih edilir. Bu sistemde alınan siparişlerde ürün doğrudan tedarikçiden son kullanıcıya iletilir.

XML bayiliğini benimseyen firma ya da kişi herhangi bir stok yapmaz, satılan ürünlerin müşteriye iletilmesi karşı taraflar arasında gerçekleşir. Tedarikçinin sorumluluğunda gerçekleşen işlemlerde internet satışları stoksuz olarak yapılır.

Aslında XML bir tür işaretleme dilidir ve internet üzerinden veri transferi yapmayı daha kolay hale getirir. Veri tabanında ya da platformda olan bilgiler XML ile diğer sisteme hızlıca aktarılabilir. XML bayiliği de benzer çalışma sistemine sahip olup tedarikçi işletme ürün bilgilerini XML formatında iletir. Bu bilgileri alan firma sanal pazaryeri uygulamaları ve kendi sitesi üzerinden ürünleri satışa çıkarırlar.

nadirhomedecor.com XML Bayiliği

Bayilik ücretsizdir. Bayi Kredi yüklemesi isteğe bağlıdır.
Ürün siparişini verirsiniz komisyonlu ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Sizin adınıza sipariş ürünü bildireceğiniz kişiye ve adrese ulaşmasını sağlarız. 

Bayilik kaydı yaptığınızda XML linkinizi bayi sayfanızdan alırsınız entegrasyon yazılımınıza eşleştirir ve satışa başlarsınız.

İade değişim yapılmaktadır.
 

Yükleniyor...